BOSCH BEYAZ EŞYA SERVİSİ

bosch-teknik-tamir-servisi

BOSCH BEYAZ EŞYA SERVİSİ

Bursa Bosch özel servisi olarak bütün cihazlara teknik servis hizmeti vermekteyiz.Bosch servisi olarak nilüfer, yıldırım, osmangazi, kestel, gürsu ve mudanyada çalışmaktayız

Bosch beyaz eşya ürünleri Alman mühendislik hizmetleri tarafından üst seviye kalite ve teknoloji kullanılarak üretilmekte olup dünyanın her ülkesinde satış ve servis hizmeti sağlanmaktadır.

Bursa ve ilçelerinde Nilüfer Bosch beyaz eşya servisi, Yıldırım bosch beyaz eşya servisi, Osmangazi bosch beyaz eşya servisi, Mudanya bosch beyaz eşya servisi olarak Durgut Teknik servis özel servis hizmeti vermektedir.

Bosch markalı her model çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve fırın cihazlarınızda meydana gelen arızalarda 0,224,2369200 numaralı hattımızdan bize ulaşabilir hızlı servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

BOSCH BEYAZ EŞYA ÜRÜNLERİ SERVİSİ

Dünya Çapında kaliteli ürünleriyle 1886 yılından beri bizlere hizmet veren Bosch, ilk olarak Almanya’nın Stuttgart şehrinde Robert Bosch GmbH tarafından kurulmuştur. Elektornik ve mühendislik alanlarında ürün hizmeti vermektedirler. GmbH Holding’e bağlı olup, günümüz CEO’luğunu Volkmar Denner yapmaktadır.

BOSCH Beyaz Eşya Teknik Servisi

Bursa ve ilçeleri olan Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım, Mudanya, Kestel, Gürsu da BOSCH markalı, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın ürünlerine özel servisimiz, tecrübeli kadromuz ile en hızlı ve müşteri memnuniyeti hizmeti vermekteyiz.Bize hızlı servis hattımız olan 0 224 236 92 00  numaradan ulaşabilirsiniz.Servisimiz şehrimiz ve ilçelerinde her sene yüzlerce müşteriye, tamir, yedek parça ve bakım hizmeti vermektedir.

65Buzdolabı
47Bulaşık Makinesi
53Çamaşır Makinesi
24Fırın
Bursa Beyaz Eşya Servisi

BOSCH BEYAZ EŞYA ÜRÜNLERİ

    Call Now ButtonŞimdi Ara
    Whatsapp Hattı
    Telefon Hattı