BOSCH SERVİSİ

bosch-teknik-tamir-servisi

BOSCH BEYAZ EŞYA

Bursa özel bosch servisi olarak bütün cihazlara teknik servis hizmeti vermekteyiz.Bosch servisi olarak nilüfer, yıldırım, osmangazi, kestel, gürsu ve mudanyada çalışmaktayız

BOSCH GmbH Holding’e bağlı olup, günümüz CEO’luğunu Volkmar Denner yapmaktadır. Bosch markasının yıllık geliri 48,9 milyar Euro olmakla birlikte, 2015 yılındaki araştırmalara dayanarak 374,778 çalışan sayısıyla birçok insana iş imkanı sağlamaktadır.

Bosch markasının resmi internet sayfasına www.bosch-home.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Ürettikleri elektronik ev aletlerinin yanı sıra Bosch, ayrıca dünyanın en büyük otomotiv parçası üreticisidir. 125 yıllık kalitelerinden hala ödün vermemektedir. Ülkemize 1992 yılında gelen Bosch, günümüzde hala en çok kullanılan ve tercih edilen markalardan biridir. Bunun sebebi de teknik mükemmelliklerinden ve güvenirliklerinden kaynaklanmaktadır.

Bosch markasının üretim felsefesi ‘Her zaman en iyisini üretmek’ üzerine kurulmuştur.

BOSCH ÜRÜNLERİ

Dünya Çapında kaliteli ürünleriyle 1886 yılından beri bizlere hizmet veren Bosch, ilk olarak Almanya’nın Stuttgart şehrinde Robert Bosch GmbH tarafından kurulmuştur. Elektornik ve mühendislik alanlarında ürün hizmeti vermektedirler. GmbH Holding’e bağlı olup, günümüz CEO’luğunu Volkmar Denner yapmaktadır.

  • BOSCH BUZDOLABI
  • BOSCH ÇAMAŞIR MAKİNESİ
  • BOSCH BULAŞIK MAKİNESİ
  • BOSCH FIRIN

Beyaz Eşya Teknik Servisi

Bursa ve ilçeleri olan Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım, Mudanya, Kestel, Gürsu da BOSCH markalı, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın ürünlerine özel servisimiz, tecrübeli kadromuz ile en hızlı ve müşteri memnuniyeti hizmeti vermekteyiz.Bize hızlı servis hattımız olan 0 224 236 92 00  numaradan ulaşabilirsiniz.Servisimiz şehrimiz ve ilçelerinde her sene yüzlerce müşteriye, tamir, yedek parça ve bakım hizmeti vermektedir.

65Buzdolabı
47Bulaşık Makinesi
53Çamaşır Makinesi
24Fırın
Bursa Beyaz Eşya Servisi

BOSCH BEYAZ EŞYA ÜRÜNLERİ

    Whatsapp Hattı
    Telefon Hattı