BEKO BEYA EŞYA SERVİSİ5

beko-teknik-tamir-servisi

BEKO BEYAZ EŞYA SEERVİSİ

Bursa beko beyaz eşya servisi durgut ticaret, nilüfer,yıldırım, osmangazi ilçelerinde beko markalı beyaz eşya ürünlerine teknik servis ve tamir hizmeti vermektedir.

Beko markalı bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın ürünlerinde her modele yedek parça, bakım ve tamir servisi olarak hizmet vermekteyiz.Beko buzdolabı ürünlerinde son derece kaliteli malzeme kullanılmaktadır, buna rağmen farklı sebeblerden dolayı, soğutma işleminde sorunlar yaşanabilir beko buzdolabınız arıza yaptığında Durgut özel beko buzdolabı teknik servisi olarak sizlere en hızlı tamir ve bakım hizmetini sunmaktayız.

Beko,buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi ürünleri dünyanın 100 ülkesine ihraç edilmektedir.Böylesine yaygın bir satış hizmeti olan firmanın ürünlerine Bursa ve ilçelerinde Durgut Teknik servis olarak özel beko buzdolabı tamiri, beko çamaşır makinesi tamiri, beko bulaşık makinesi tamiri, bakım ve servis hizmetini güler yüzlü ve tecrübeli personelimle vermekteyiz.

BEKO BEYAZ EŞYA ÜRÜNLERİ SERVİSİ

1955 yılında Vehbi Koç Bejerano adlı salça üreticisiyle ortak olarak Beko Şirketini kurdu. Sonraki yıllarda ampul satmaya başlayan Vehbi Koç sanayileşme üzerinde uzmanlaşarak Beko’dan daha sağlam bir alt yapıya sahip olan Arçelik Şirketini kurdu. 

Beko Beyaz Eşya Teknik Servisi

Bursa ve ilçeleri olan Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım, Mudanya, Kestel, Gürsu da BEKO markalı, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın ürünlerine özel servisimiz, tecrübeli kadromuz ile en hızlı ve müşteri memnuniyeti hizmeti vermekteyiz.Bize hızlı servis hattımız olan 0 224 236 92 00  numaradan ulaşabilirsiniz.Servisimiz şehrimiz ve ilçelerinde her sene yüzlerce müşteriye, tamir, yedek parça ve bakım hizmeti vermektedir.

65Buzdolabı
47Bulaşık Makinesi
53Çamaşır Makinesi
24Fırın
Bursa Beyaz Eşya Servisi

BEKO BEYAZ EŞYA ÜRÜNLERİ

    Whatsapp Hattı
    Telefon Hattı