BEKO SERVİSİ

beko-teknik-tamir-servisi

BEKO BEYAZ EŞYA

Bursa beko servisi durgut ticaret, nilüfer,yıldırım, osmangazi ilçelerinde beko markalı beyaz eşya ürünlerine teknik servis ve tamir hizmeti vermektedir.

Beko, dünyanın 100’den fazla ülkesinde satılıyor.

2001 yılında Beko markalı ürünlerin yurtiçi pazarlama ve satış faaliyetleri Arçelik A.Ş. tarafından yürütülmeye başlandı.2002 yılında Beko, İngiltere buzdolabı pazarının lider markası oldu.

2006 yılında Rusya’da Beko LLC Buzdolabı, Çamaşır Makinesi Üretim Tesisi faaliyete geçti. Arçelik A.Ş. Beko
Elektronik’in çoğunluk hissesine sahip olarak en büyük hissedar konumuna geldi. Beko markalı bulaşık ve çamaşır makineleri Çin’e ihraç edildi.

Beko beyaz eşya ürünlerinde meydana gelebileçek arızalar için lütfen teknik servisimizi arayınız

2007 yılında Beko Elektronik A.Ş., Grundig Multimedia Şirketi ve Grundig markasının tamamının sahibi oldu. Çin’de Beko Electrical Appliances Çamaşır Makinesi Üretim İşletmesi hizmete açıldı.

2008 yılında Beko Elektronik A.Ş.’nin ticari unvanı Grundig Elektronik A.Ş. olarak değişti.

2009 yılında Arçelik A.Ş., çoğunluk hissesine sahip olduğu iştiraki Grundig Elektronik A.Ş. ile birleşme kararının ardından 29 Haziran 2009 Olağanüstü Genel Kurul’da şirketin devir alınmasına karar verdi.

BEKO ÜRÜNLERİ

1955 yılında Vehbi Koç Bejerano adlı salça üreticisiyle ortak olarak Beko Şirketini kurdu. Sonraki yıllarda ampul satmaya başlayan Vehbi Koç sanayileşme üzerinde uzmanlaşarak Beko’dan daha sağlam bir alt yapıya sahip olan Arçelik Şirketini kurdu. 

  • BEKO BUZDOLABI
  • BEKO ÇAMAŞIR MAKİNESİ
  • BEKO BULAŞIK MAKİNESİ
  • BEKO FIRIN

Beyaz Eşya Teknik Servisi

Bursa ve ilçeleri olan Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım, Mudanya, Kestel, Gürsu da BEKO markalı, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın ürünlerine özel servisimiz, tecrübeli kadromuz ile en hızlı ve müşteri memnuniyeti hizmeti vermekteyiz.Bize hızlı servis hattımız olan 0 224 236 92 00  numaradan ulaşabilirsiniz.Servisimiz şehrimiz ve ilçelerinde her sene yüzlerce müşteriye, tamir, yedek parça ve bakım hizmeti vermektedir.

65Buzdolabı
47Bulaşık Makinesi
53Çamaşır Makinesi
24Fırın
Bursa Beyaz Eşya Servisi

BEKO BEYAZ EŞYA ÜRÜNLERİ

    Call Now ButtonŞimdi Ara
    Whatsapp Hattı
    Telefon Hattı