VESTEL SERVİSİ

vestel-teknik-tamir-servisi

VESTEL BEYAZ EŞYA

Vestel Bursa beyaz servisi olarak firmamız, vestel tam otamatik kurutmalı vestel çamaşır makinesi, çok programlı vestel bulaşık makinesi, vestel no frost buzdolabı ve vestel fırın modellerine tamir bakım ve özel teknik servis hizmeti vermektedir.

1997 yılında kurulan ve ilk olarak 1999 yılında buzdolabı üretimine başlayan Vestel Beyaz Eşya, bugün Türkiye’nin ilk 3, Avrupa’nın ise en büyük 5 beyaz eşya üreticisi arasında yer almaktadır.

Vestel Beyaz Eşya, Manisa’da bulunan toplam 411,6 bin m² kapalı alana sahip üretim tesislerinde buzdolabı, derin dondurucu, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, pişirici cihazlar, klima ve termosifon üretimi gerçekleştirmektedir.

Üretiminin büyük kısmını yurt dışı pazarlara yönelten Vestel Beyaz Eşya’nın toplam gelirlerinin %70-75’i yurt dışı satışlardan oluşmaktadır.

Vestel Beyaz Eşya’nın yurt içi ve yurt dışı pazarlardaki satış ve pazarlama faaliyetleri Vestel Grubu şirketlerinden Vestel Ticaret AŞ tarafından yürütülmektedir.

VESTEL ÜRÜNLERİ

Asil Nadir tarafından 1984 yılında kurulan Vestel A.Ş, teknolojik anlamda ve beyaz eşya konusunda başarılara imza atan bir firmadır.
12.998’in üzerindeki çalışan sayısı ile bir çok şehirde şubesi bulunan Vestel’in bünyesinde Regal ve SEG gibi markalar da bulunmaktadır. Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu’dur.

  • VESTEL BUZDOLABI
  • VESTEL ÇAMAŞIR MAKİNESİ
  • VESTEL BULAŞIK MAKİNESİ
  • VESTEL FIRIN

Beyaz Eşya Teknik Servisi

Bursa ve ilçeleri olan Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım, Mudanya, Kestel, Gürsu da VESTEL markalı, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın ürünlerine özel servisimiz, tecrübeli kadromuz ile en hızlı ve müşteri memnuniyeti hizmeti vermekteyiz.Bize hızlı servis hattımız olan 0 224 236 92 00  numaradan ulaşabilirsiniz.Servisimiz şehrimiz ve ilçelerinde her sene yüzlerce müşteriye, tamir, yedek parça ve bakım hizmeti vermektedir.

65Buzdolabı
47Bulaşık Makinesi
53Çamaşır Makinesi
24Fırın
Bursa Beyaz Eşya Servisi

VESTEL BEYAZ EŞYA ÜRÜNLERİ

    Call Now ButtonŞimdi Ara
    Whatsapp Hattı
    Telefon Hattı