Çamaşır Makinesi Teknik Servisi

Çamaşır Makinesi Teknik Servisi

Eskilerde kaldı ateş yakarak kazan kazan su kaynatmalar, çamaşır günleri.

Günümüzde gece yatarken bir düğmeye basıyorsunuz çamaşırlar yıkanmış vede yeni makinelerde kurutulmuş olarak alıyorsunuz.Bize bu imkanı sağlayan çamaşır makinesi marka ve model farketmeksizin arıza yapabiliyor.

Çamaşır makinesi teknik servisi olarak, Bursa mızda 7/24 hizmet vermekteyiz.Anakart arızlarından, pompa ve farklı arızalara gereken servis hizmetini sunmaktayız.Çamaşır makinesi ve diğer beyaz eşyalar bizim evde çok fazla işimizi gören aletlerimiz, dolayısı ile bakımı ve arıza durumunda tamiride önemli.Teknik servisimizi arayarak gerekli desteği alabilirsiniz.

Sık Karşılaşılan Arızalar

 1. 1
  Çamaşır Makinesi Program Başlatma Arızası

  Elektriksel sorunlar yasa su basıncı ile ilgili alt yapın sorunlarında program başlatma hatası yada program seçimi yapamama sorunu yaşayabilirsiniz. Eğer makinenizde sizde bu sorunu yaşıyorsanız Çamaşır Makinesi servisi çağırmadan önce başla > bekle > İptal tuşuna 3-5 saniye aralığında basarak makinenizi fabrika ayarlarına getirip tekrar deneyebilirsiniz. Eğer bunu yaptığınız halde arıza giderilmedi ise uzman desteği almanız yada servis çağırmanız gerekebilir.

 2. 2
  Çamaşır Makinem Su Almıyor

  Çamaşır Makinesi Arızaları arasında yine bireysel olarak servis çağırmadan çözüm üretebileceğiniz bir alandır. Öncelikle muslukların açık olduğundan emin olmak için musluklarınızı kontrol ediniz. Makineye giden su hortumu ezilmiş, sıkışmış veya bükülmüş olabilir ve düzelmeniz gerekmektedir. Su giriş bölümündeki filtrede tıkanma yaşanabilir. Su girişi filtresini temizleyebilirsiniz. Eğer bu işlemleri yaptığınız halde sorun çözülemiyorsa Çamaşır Makinesi servisi için bizlere ulaşabilirsiniz.

 3. 3
  Çamaşır Makinesi Gürültülü çalışıyor

  Bu tip makine sıkıntısıda bir çok kişi tarafından tecrübe dilmiştir. Gürültü, Sesli çalışmanın bir çok farklı sebebi olabilir. Sizin kendi imkanlarınızla Çamaşır Makinesi Tamiri için hizmet istemeden yapabileceğiniz adımlar bulunmaktadır. Makinenizin dengesinin doğru olduğuna bakınız. Nakliye emniyet civataları yerinden çıkarılmamış olabilmektedir ve buda yoğun bir sesin oluşmasına neden olabilir. Kullanıcı bazlı hatalardan biride çok az çamaşır ile makinenin çalıştırılmasıdır. Daha fazla çamaşır ile yıkamayı deneyiniz. Yada standartların üzerinden çamaşır makineye yüklenmiş olabilir. Makinenizin sert bir yüzey ile temasının olup olmadığınıda kontrol ediniz. Makinenin pompa filtre bölümüne bir cisim girmiş olabilir.

 4. 4
  Makine Suyu tahliye etmiyor

  Yine su almıyor sorununda olduğu gibi hortumlardan kaynaklı bir sorun yaşıyor olabilirsiniz. Hotumda ezilme ve bükülme olup olmadığına bakınız varsa düzeltiniz. Çamaşır Makinesi Pompa Filtre tıkanma da yaşıyor olabilirsiniz. Pompa filtrelerinin temizlenmesi gerekmektedir.

Bursa Arçelik Çamaşır MakinesBeko Çamaşır MakinesiVestel Çamaşır MakinesiBosch Çamaşır MakinesiProfilo Çamaşır Makinesi Teknik Servisi

Bursa Çamaşır Makinesi Servisi

Bursa Durgut beyaz eşya teknik servisi, her marka ve model çamaşır makinesi servisi yapmaktadır.

Nilüfer Çamaşır Makinesi Servisi

Beko, arçelik, profilo, bosch ve diğer marka çamaşır makinesi nilüfer teknik servis hizmeti

Osmangazi Çamaşır Makinesi Servisi

Bursa ili Osmangazi ilçemizde farklı marka ve modellerdeki çamaşır makinesi arızaları için tamir teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Yıldırım Çamaşır Makinesi Servisi

Yeni model kurutmalı çamaşır makinesi arızalarında çözüm Durgut beyaz eşya teknik servisi.

BEYAZ EŞYA SERVİSİ

Çamaşır Makinesi Arızaları İçin.

Çamaşır makinelerinizde meydana gelebilecek arızalarda servisimizden her konuda yardım alabilirsiniz.

 • info@bursabeyazesyaservisin.com
 • destek@bursabeyazesyaservisin.com
 • +224 236 9200
 • Osmangazi / Bursa
 • 4 + 42 =
  Call Now ButtonŞimdi Ara
  Whatsapp Hattı
  Telefon Hattı