Bursa Beyaz Eşya Servisi

Bursa Beyaz Eşya Servisi

Bursa beyaz eşya servisi, Arçelik, Beko, Profilo, Bosch, Vestel markalı, her modelde, bulaşık makinesi servisi, Çamaşır makinesi servisi, Bulaşık makinesi servisi ve fırın servisi, tamiri hizmetini vermektedir.Tecrübeli ekibi ile hızlı, kaliteli ve ekonomik beyaz eşya servis hizmeti almak için bizi 0.224.236 9200 nolu telefon hattımızdan arayarak kayıt yaptırabilirsiniz.
Bursa büyükşehir ve tüm ilçelerde bulunan müşterilerimize beyaz eşya servisi olarak her konuda en kaliteli ve hızlı hizmeti sunmaktayız.Yazın çok sıcak bir günde buzdolabı arızası hiç başımıza gelmesini istemeyeceğimiz bir olaydır.Buzdolabı ne marka olur ise olsun ve modeli ne olursa olsun her türlü yedek parça ve işçilik hizmeti ile arızanın bir an önce giderilmesini sağlıyoruz.
Bursa buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve fırın arızalarında bizi aramanız yeterli olacaktır.Teknik servisimiz siz aradıktan ve kayıt oluşturulduktan sonra hızlı bir şekilde size beyaz eşya teknik servisi hizmeti sunacaktır.Birden arızalanan beyaz eşyalarınızda öncelikle güvenlik gereği aletin fişini prizden çekiniz.Gözle görebileceğiniz bir şey var ise arızanın tanımını telefon araması sırasında servis ekiplerimize bildirmeniz zaman tasarufu sağlayacak ve eşyanız daha hızlı tamir edilecektir.
Bursa durgut beyaz eşya teknik servisine 0.224.236 92 00 numaralı telefondan istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Bursa-beyaz-eşya-servisi

Bursa BuzdolabıÇamaşır MakinesiBulaşık MakinesiFırınBeyaz Eşya Teknik Servisi

Bursa Buzdolabı Servisi

Nilüfer ilçemizdeki müşterilerimize buzdolabı tamiri ve yedek parça hizmeti vermekteyiz.

Bursa Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makineniz su almıyor, proglamlar çalışmıyor veya filitreler tıkalı diye üzülmeyin teknik servisimiz hizmetinizdedir.

Bursa Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinelerinizi daha uzun ömürlü kullanabilmek için bakımını ihmal etmeyin, baştaki küçük bir sorun imal edilirse büyüyebilir.

Bursa Fırın Servisi

Fırınlar genelde elektrik ile çalışmaktadır, gaz ile çalışan fırınlarda bulunmak ile birlikte elektrikli fırınlar tercih edilmektedir.

BURSA BEYAZ EŞYA SERVİSİ

Sorularını için...

Bursa da bulunan müşterilerimiz aşağıdaki bilgileri kullanarak bize soru sorabilir ve arıza bildirimi yapabilirler

  • info@bursabeyazesyaservisin.com
  • destek@bursabeyazesyaservisin.com
  • +224 236 9200
  • Osmangazi / BURSA
  • 7 + 49 =
    Whatsapp Hattı
    Telefon Hattı