Mudanya Beyaz Eşya Servisi

Mudanya Beyaz Eşya Teknik Servisi

Güzel ilçemiz Mudanya, balık yemek için uğrak noktamız, mis gibi deniz havası ve güzel insanları.Servisimiz Mudanyada bulunan restoranlara, lokantalara ve butik otellere, beyaz eşya teknik servisi olarak çalışmaktadır.

Mudanyada bulunan müşterilerimize, çamaşır makinesi servisi, bulşaık makinesi servisi, buzdolabı ve fırın servisi olarak 7 gün 24 saat servis imkanı sunmaktayız.

Mudanya beyaz eşya servisi durgut ticaret arçelik bulaşık makinesi, arçelik çamaşır makinesi, arçelik buzdolabı, arçelik fırın aletlerini ve diğer tüm marka ve modellerdeki cihazlara özel servis hizmeti vermektedir

Cihazlarınızda farklı zamalarda farklı arızalar meydana gelebilmektedir.Sizin için en önemlisi elektrik bağlantısını her hangi bir kaçak ve ısınma durumuna karşı derhal kesmek olmalıdır.

musdanya-beyaz-eşya-tamir-servisi

Bursa Mudanya BuzdolabıÇamaşır MakinesiBulaşık MakinesiFırınBeyaz Eşya Teknik Servisi

Mudanya Buzdolabı Servisi

Mudanya ilçemizdeki müşterilerimize buzdolabı tamiri ve yedek parça hizmeti vermekteyiz.

Mudanya Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makineniz su almıyor, proglamlar çalışmıyor veya filitreler tıkalı diye üzülmeyin teknik servisimiz hizmetinizdedir.

Mudanya Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinelerinizi daha uzun ömürlü kullanabilmek için bakımını ihmal etmeyin, baştaki küçük bir sorun imal edilirse büyüyebilir.

Mudanya Fırın Servisi

Fırınlar genelde elektrik ile çalışmaktadır, gaz ile çalışan fırınlarda bulunmak ile birlikte elektrikli fırınlar tercih edilmektedir.

MUDANYA BEYAZ EŞYA SERVİSİ

Sorularını için...

Bursa Mudanya ilçemizde bulunan müşterilerimiz aşağıdaki bilgileri kullanarak bize soru sorabilir ve arıza bildirimi yapabilirler

 • info@bursabeyazesyaservisin.com
 • destek@bursabeyazesyaservisin.com
 • +224 236 9200
 • Osmangazi / BURSA
 • 6 + 87 =
  Call Now ButtonŞimdi Ara
  Whatsapp Hattı
  Telefon Hattı