Kestel Beyaz Eşya Servisi

Kestel Beyaz Eşya Teknik Servisi

Kestel ilçemiz artan nüfusu, gelişen sanayi yapısıyla Bursa için önemli bir merkez durumundadır.Kestelde bulunan müşterilerimize beyaz eşya teknik servisi olarak hızlı ve ekonomik hizmeti müşteri memnuniyeti odaklı olarak vermekteyiz.

Kestel beyaz eşya teknik servisi bosch, arçelik, vestel, profilo, siemens, aeg markalı bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı ve fırın cihazlarına orjinal yedek parça kullanarak tecrübeli kadrosu ile hizmet sunmaktadır.

Misafirleriniz gelecek iken kimse fırın arızalansın istemez, yada hafta sonları çamaşır makineniz arıza yapsın.Malesef bu kadar yoğun cihaz kullanımında bu durumlar yaşanabiliyor.

Kestel buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve fırın arızalarında bizi aramanız yeterli olacaktır.Teknik servisimiz siz aradıktan ve kayıt oluşturulduktan sonra hızlı bir şekilde size beyaz eşya teknik servisi hizmeti sunacaktır.Birden arızalanan beyaz eşyalarınızda öncelikle güvenlik gereği aletin fişini prizden çekiniz.Gözle görebileceğiniz bir şey var ise arızanın tanımını telefon araması sırasında servis ekiplerimize bildirmeniz zaman tasarufu sağlayacak ve eşyanız daha hızlı tamir edilecektir.Bursa durgut beyaz eşya teknik servisine 0.224.236 92 00 numaralı telefondan istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

kestel-beyaz-eşya-servisi

Bursa Kestel BuzdolabıÇamaşır MakinesiBulaşık MakinesiFırınBeyaz Eşya Teknik Servisi

Kestel Buzdolabı Servisi

Kestel ilçemizdeki müşterilerimize buzdolabı tamiri ve yedek parça hizmeti vermekteyiz.

Kestel Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makineniz su almıyor, proglamlar çalışmıyor veya filitreler tıkalı diye üzülmeyin teknik servisimiz hizmetinizdedir.

Kestel Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinelerinizi daha uzun ömürlü kullanabilmek için bakımını ihmal etmeyin, baştaki küçük bir sorun imal edilirse büyüyebilir.

Kestel Fırın Servisi

Fırınlar genelde elektrik ile çalışmaktadır, gaz ile çalışan fırınlarda bulunmak ile birlikte elektrikli fırınlar tercih edilmektedir.

KESTEL BEYAZ EŞYA SERVİSİ

Sorularını için...

Bursa Kestel ilçemizde bulunan müşterilerimiz aşağıdaki bilgileri kullanarak bize soru sorabilir ve arıza bildirimi yapabilirler

 • info@bursabeyazesyaservisin.com
 • destek@bursabeyazesyaservisin.com
 • +224 236 9200
 • Osmangazi / BURSA
 • 4 + 80 =
  Call Now ButtonŞimdi Ara
  Whatsapp Hattı
  Telefon Hattı