Yıldırım Beyaz Eşya Servisi

Yıldırım Beyaz Eşya Teknik Servisi

Yıldırım beyaz eşya servisi durgut ticaret her marka ve model beyaz eşya teknik servis, bakım, yedek parça hizmeti vermektedir.

Günümüzde evlerde birden fazla beyaz eşya işlerimizi görmede bize yardım eder.Buzdolapları yiyeceklerimizin bozulmamasını, uzun ve hijyenik kalmasını sağlar.Bulaşık makinesi artık bayanların en büyük yardımcısı durumundadır.Çamaşır makineleri ev halkının tamamına hizmet veriri ve fırın lar farklı lezzetler için vazgeçilmezlerdir.

Böylesine yoğun bir şekilde kullanıp, faydalanmakta olduğumuz beyaz eşya larımız arıza yapabilmektedir

Çalışma şekilleri ve mantığı aynı olsada her marka beyaz eşya kendi modeline ait özel parçalardan oluşur.Farklı sebeblerden dolayı, kullanım veya üretiminden dolayı bunlarda bozulmalar, yıpranmalar olmaktadır.

Yıldırım beyaz eşya servisi hizmeti veren firmamız her marka ve model, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve fırınlarınızda meydana gelebilecek arızalarda sizlere teknik servis, yedek parça ve bakım hizmeti vermektedir

Yıldırım buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve fırın arızalarında bizi aramanız yeterli olacaktır.Teknik servisimiz siz aradıktan ve kayıt oluşturulduktan sonra hızlı bir şekilde size beyaz eşya teknik servisi hizmeti sunacaktır.Birden arızalanan beyaz eşyalarınızda öncelikle güvenlik gereği aletin fişini prizden çekiniz.Gözle görebileceğiniz bir şey var ise arızanın tanımını telefon araması sırasında servis ekiplerimize bildirmeniz zaman tasarufu sağlayacak ve eşyanız daha hızlı tamir edilecektir.Bursa durgut beyaz eşya teknik servisine 0.224.236 92 00 numaralı telefondan istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

yıldırım buzdolabı tamir servisi

Bursa Yıldırım BuzdolabıÇamaşır MakinesiBulaşık MakinesiFırınBeyaz Eşya Teknik Servisi

Yıldırım Buzdolabı Servisi

Yıldırım ilçemizdeki müşterilerimize buzdolabı tamiri ve yedek parça hizmeti vermekteyiz.

Yıldırım Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makineniz su almıyor, proglamlar çalışmıyor veya filitreler tıkalı diye üzülmeyin teknik servisimiz hizmetinizdedir.

Yıldırım Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinelerinizi daha uzun ömürlü kullanabilmek için bakımını ihmal etmeyin, baştaki küçük bir sorun imal edilirse büyüyebilir.

Yıldırım Fırın Servisi

Fırınlar genelde elektrik ile çalışmaktadır, gaz ile çalışan fırınlarda bulunmak ile birlikte elektrikli fırınlar tercih edilmektedir.

YILDIRIM BEYAZ EŞYA SERVİSİ

Sorularını için...

Bursa Yıldırım ilçemizde bulunan müşterilerimiz aşağıdaki bilgileri kullanarak bize soru sorabilir ve arıza bildirimi yapabilirler

 • info@bursabeyazesyaservisin.com
 • destek@bursabeyazesyaservisin.com
 • +224 236 9200
 • Osmangazi / BURSA
 • 3 + 55 =
  Call Now ButtonŞimdi Ara
  Whatsapp Hattı
  Telefon Hattı