Bulaşık Makinesi Teknik Servisi

Bulaşık Makinesi Servisi 0 224 236 9200

Bulaşık Makinesi Teknik Servisi

Hiç şüphesiz hayatımızı kolaylaştıran beyaz eşyalardan biri evlerimizde kullanmakta olduğumuz farklı marka ve modellerdeki bulaşık makineleridir. Özellikle birkaç kişilik evlerde bulaşık gibi her gün, her an birikme ihtimali olan bir ev işi için hayat kurtarıcı.Bulaşık Makinesi Alırken– Öncelikle ihtiyaçlarınızın farkında olun. Evinizde haftalık düzenli olarak ne kadar bulaşık çıkıyor? Kocaman bir bulaşık makinesi iki kişilik bir evde bir haftada dolmayabilir, dolayısıyla verimli olmaz. O yüzden daha küçük boy bulaşık makinelerine bakmanızda fayda var. Ama kalabalık bir ailede bulaşık makinesi defalarca çalışacağı için ne kadar büyük olursa o kadar az enerji ve su harcanır, o kadar fazla tasarruf yapılır.Bulaşık makinelerinde farklı arızalar meydana gelebiliyor.Her marka ve model bulaşık makinesi arızasında tekni servisimizi arayabilirsiniz.Bulaşık makinesi teknik servisi olarak müşterilerimize an kaliteli ve hızlı hizmeti sunmak vazifemizdir.

Sık Karşılaşılan Arızalar

 1. 1
  Su taşması

  Böyle bir arızaya su seviyesi sensörünün (basınç şalteri) bir arızası neden olur. Makinenin alt kısmında bulunur. Su seviye sensörüne ulaşmak için bulaşık makinesinin yerleştirilmesi gerekli olacaktır. Bundan sonra, servis edilebilir bir basιnç cihazιnι kolayca değiştirebilirsiniz. Sadece eleman açık moddayken ve su bölmeye engelsiz girerse dikkatli olun, solenoid valf kırılır. Gerektiğinde su akışını durduran kişi odur. Selenoid valfı kendi elleriyle değiştirmek zor değildir.

 2. 2
  Isıtma suyu ile ilgili problemler

  Bulaşık makinesi kırıldığında ve ısındığında ya da suyu aşırı derecede ısındığında, buna dikkat etmeniz önerilir. Aşırı ısınma durumunda, arıza sıcaklık sensöründedir, bu nedenle su aşırı ısınır. Sonuç olarak, çok fazla buhar ve bulaşık makinesinin durması var.
  Su ısınmazsa ve soğuduğunda ya da sıcak bir şekilde ılık kalırsa, bu duruma neden olabilecek çeşitli özellikler vardır:
  sıcaklık sensörü hatası;
  enjektörlerde veya pompada düşük su basıncı;
  arızalı elektrikli ısıtıcı (bir multimetre ile düzgün çalıştığından emin olun).

 3. 3
  Bulaşık deterjanı almıyor

  Bu tekniğin çalışmasında sık görülen kusurlar deterjanlar, sıvı veya tablet şeklinde zayıf bir şekilde alınabilir. Bunun nedeni ayrıca zayıf bir su basıncı veya enjektörün çalışmasında bir arıza olabilir ve bu da dağıtıcının içine az miktarda su damlasmasına neden olur. Ek olarak, nadiren kırılmaz ve deterjanların yıkanmasını kontrol eden mekanik bir valf. Suyu geçen vananın zayıf performansından dolayı, tesis genellikle su erişimi için kapalı kalır. Sonuç olarak, bulaşık yıkamak kalitesi azalır.

 4. 4
  Su Akıtması

  Bulaşık makinelerinin en yaygın arızalarından biri de gövdenin sızdırmasıdır. Bir veya birkaç nedenden dolayı olasılık vardır:

  1. Kapının çevresi boyunca bulunan sızdırmazlık bandı, sızdıran. Kapanış yoğunluğu azalır. Kötü contaları değiştirmek veya plaklardan temizlemek gerekir.
  2. Ayrıca, pompanın contası hasar görebilir. Daha sonra contanın değiştirilmesi gereklidir.
  3. Drenajın ve su temini iletişiminin niteliksel olarak güçlendirilmesi. Birleşme noktalarında kaçak oluşur.
  4. Tüm bulaşık makinelerinin yanında, su için bir depolama tankı bulunmaktadır. Bazı durumlarda sızıntı yapabilir. Bu gibi durumlarda, tamir edilemediği için değiştirilmelidir.

  Bir sızıntıyı doğru tespit etmek için bulaşık makinesi muhafazası tamamen ayrılmalıdır. Ardından, temiz kağıt tabakaları yerleştirmek gerekir. Kağıda düşen su damlacıkları yerde görülebilir.

Bursa Arçelik Bulaşık MakinesiBeko Bulaşık MakinesiVestel Bulaşık MakinesiProfilo Bulaşık MakinesiBosch Bulaşık Makinesi Teknik Servisi

bursa çamaşır makinesi servisi
Bursa Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makineniz ne marka ve ne model olur ise olsun arıza durumunda teknik servisimizi arayarak çözüm alabilirsiniz.

nilüfer-beko-servisi
Nilüfer Bulaşık Makinesi Servisi

Bayanlar için bulaşık makinesi zahmetli ve yorucu bir işten kurtulma aracıdır.Nilüfer ilçesi bulaşık makinesi teknik servisi arıza tamir servisi.

osmangazi-beyaz-eşya-tamiri
Osmangazi Bulaşık Makinesi Servisi

Su akıtması, deterjan almama, filitre tıkanması ve benzer durumlarda osmangazi bulaşık makinesi teknik servisi yanınızda.

yıldırım buzdolabı tamir servisi
Yıldırım Bulaşık Makinesi Servisi

Bosch, arçelik, profilo, beko, vestel, siemens bulaşık makinesi arızalarında teknik servis hizmeti sunuyoruz.

BEYAZ EŞYA SERVİSİ

Bulaşık Makinesi Arızaları İçin.

Bursa Arçelik, bosch, siemens, vestel, beko bulaşık makinesi arızaları hakkında arayabilirsiniz.

 • info@bursabeyazesyaservisin.com
 • destekt@bursabeyazesyaservisin.com
 • +224 236 9200
 • Osmangazi / Bursa
 • 5 + 59 =
  Call Now ButtonŞimdi Ara
  Whatsapp Hattı
  Telefon Hattı