BUDERUS KOMBİ SERVİSİ

buderus-kombi-servisi-05

BURSA BUDERUS KOMBİ SERVİSİ

Buderus Yoğuşmalı Kombilerde korozyona dayanıklı özel Alüminyum-Silisyum alaşımı kullanılarak hem baca gazı sıcaklıkları çok düşürülür ve baca gazı hacmi azaltılır hem de su buharı yoğuşturularak baca gazındaki enerji dışarı atılmamış olur. Üstün yoğuşma teknolojisine sahip Buderus yoğuşmalı kombiler bu teknoloji sayesinde yüksek enerji verimi elde ederek yakıt giderlerinizi en aza düşürmenizi sağlar.

Buderus markalı kombilerinizde ne model olursa olsın meydana gelebilecek arızalarda, Durgut kombi teknik servis hizmetini arayabilir, hızlı, ekonomik ve güleryüzlü hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Buderus kombi teknik servis hizmetini alabilmek için lütfen 0 224 236 9200 numaralı telefon hattımızı arayınız

BUDERUS KOMBİ

Avrupa’nın önde gelen termoteknoloji markası Buderus; mükemmel bir iç ortam havası için ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri sunmaktadır.

buderus kombi servisi

BUDERUS KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

Bursa ve ilçeleri olan Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım, Mudanya, Kestel, Gürsu da Buderus markalı, kombilerinizin her modeline özel teknik servis ve bakım onarım hizmeti vermekteyiz

Özel servisimiz, tecrübeli kadromuz ile en hızlı ve müşteri memnuniyeti hizmeti vermekteyiz.Bize hızlı servis hattımız olan 0 224 236 92 00  numaradan ulaşabilirsiniz.Servisimiz şehrimiz ve ilçelerinde her sene yüzlerce müşteriye, tamir, yedek parça ve bakım hizmeti vermektedir.

65Kombi
47Kombi
53Kombi
24Kombi
Bursa Beyaz Eşya Servisi

BUDERUS KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

    Whatsapp Hattı
    Telefon Hattı